Чому Інтеста? | Інтеста дієтична добавка

Чому Інтеста?

  • Масляна кислота є основним енергетичним матеріалом для шлунково-кишкового епітелію.

     

  • Використання захищеної патентом технології інкапсуляції та мікрогрануляції , захищає від повного використання масляної кислоти у верхньому відділі шлунково-кишкового тракту (на відміну від стандартних форм масляної кислоти).
  • Спеціальна тригліцеридна матриця препарату розроблена таким чином, щоб звільнення бутирату натрію відбувалося по всій довжині малого та товстого кишечника.
  • Ефективність натрію бутирату, продукту INTESTA, підтверджена в дослідженнях, виробництво відповідає до вимог стандартів GMP та HACCP, що гарантує найвищу якість та безпеку.

Здоровий кишківник, що правильно функціонує, має здатність до систематичної, ефективної регенерації, зберігаючи безперервність і цілісність слизової оболонки. Крім того, виробляється достатня кількість слизу, що захищає стінки кишківника. Також зберігається правильна моторика шлунково-кишкового тракту. Епітелій з правильною суцільністю захищає організм від проникнення бактерій і токсинів зі вмісту кишківника. Для того, щоб ці процеси правильно функціонували, клітини епітелію кишкового тракту повинні отримувати правильне живлення.

У фізіологічних умовах у процесі бактеріальної ферментації клітковини в межах товстої кишки (найдовшої частини товстої кишки), виробляється масляна кислота – коротколанцюгові жирні кислоти. Вона є важливим джерелом енергії для клітин кишкового епітелію. У випадку деяких хвороб шлунково- кишкового тракту спостерігається зниження ендогенного рівня масляної кислоти в результаті змін як морфологічної, так і функціональної природи. Клінічні дослідження показали, що у пацієнтів з синдромом гіпервразливості товстої кишки з переважанням проносів, концентрація масляної кислоти значно знижена.